Кошик
1 відгук
Электролаборатория в Запорожье ООО"Аванти-электро"
+380 (61) 220-82-28
+380 (67) 718-05-83
+380 (93) 440-58-03

Випробування силових кабельних ліній

  • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (61) 220-82-28
  • +380 (67) 718-05-83
  • +380 (93) 440-58-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Випробування силових кабельних ліній
Випробування силових кабельних лінійПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (61) 220-82-28
  • +380 (67) 718-05-83
  • +380 (93) 440-58-03

Опис

Випробування силових кабельних ліній

Існуючі сьогодні норми споживання електроенергії, існуючі потужні пристрої та обладнання можуть вимагати використання силових кабелів, здатних витримати велике навантаження.

Подібний кабель є досить дорогим, його монтаж, укладання варто довірити фахівцям. Але навіть якісно виконані роботи не гарантують, що кабель буде працювати належним чином, в заданому температурному режимі і буде здатний підтримувати працездатність пристроїв, підключених до нього. Якщо в ньому є дефект, або він був пошкоджений в процесі монтажу і укладання потрібно усунути її, і починати всі роботи заново.

Під час експлуатації кабельних ліній в обов'язковому порядку проводяться випробування для виявлення місць пошкоджень і загальної оцінки їх стану. Крім того, ще в процесі монтажу необхідно провести перевірку якості використовуваних кабелів, їх з'єднань і правильність виконаної складання. Випробування силових кабельних ліній повинні виконуватися в нормальних умовах навколишнього середовища, які відповідають відносній вологості не більше 90% і температурі повітря в межах -30 +40 градусів.

Які типи кабелів можна перевірити

Сьогодні моно перевірити будь-які типи кабелів. Випробування силових кабельних ліній 10 кв, або більш слабких, одножильних або багатожильних, можна без всяких проблем замовити в нашій компанії. Доступно і випробування кабелю 6 кв

Як перевірити кабель

Випробування силових кабелів допоможуть виконати співробітники нашої компанії.

  • виявити всі наявні несправності;
  • усунути їх, без необхідності викопувати або демонтувати кабель;
  • можна перевірити можливості і характеристики кабелю, як в номінальному режимі, так і з підвищеним навантаженням.

Методи, що застосовуються при випробуваннях силових кабелів і ліній

Існують два основних способи, що дозволяють виявити місцезнаходження пошкоджених частин кабельних ліній:

1. Для визначення явних порушень та дефектів в силових кабельних лініях використовують мегомметр, з допомогою якого визначають опір ізоляції кабелю. Це дозволяє виявити такі пошкодження, як обрив жил кабелю, замикання або недоліки, допущені при проведенні ремонту. Крім того, необхідні дані можна отримати шляхом огляду кінцевих розділок кабелю.


2. Для більш точного виявлення стану кабелю використовують метод випробування кабелів силових підвищенням напруги. Попередньо заміряється опір ізоляції в нормальних умовах. У разі якщо є порушення ізоляції, повторні заміри після виконання випробувань, покажуть зміна у величині опору. На підставі отриманих даних визначається місце розташування пробою і вибирається метод виправлення виявленого дефекту.

Послуга випробування силових кабелів в Запоріжжі

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner