Кошик
1 відгук
Электролаборатория в Запорожье ООО"Аванти-электро"
+380 (61) 220-82-28
+380 (67) 718-05-83
+380 (93) 440-58-03

Пошук місця пошкодження кабелю

 • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (61) 220-82-28
 • +380 (67) 718-05-83
 • +380 (93) 440-58-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пошук місця пошкодження кабелю
Пошук місця пошкодження кабелюПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (61) 220-82-28
 • +380 (67) 718-05-83
 • +380 (93) 440-58-03

Опис

Пошук місця пошкодження кабелю

Пошкодження кабелю може статися за масою причин: це може бути і фізичний вплив, і перевантаження, порушення цілісності ізоляції.

Після прокладки, а так само протягом всього часу експлуатації, кабельні лінії піддаються різним випробуванням, що дозволяє виявити пошкодження ізоляції кабелів і інших компонентах ліній електропередачі.

Дефекти можуть виникнути в процесі виготовлення кабелю на заводі, при неякісної прокладці та монтажі. При несвоєчасному виявленні дефектів підвищується ймовірність повного руйнування складових кабельних ліній, що згодом викликає порушення електропостачання.

Будь-яка з цих проблем не може бути діагностована силами самого власника лінії, або його працівників – штатний електрик не володіє необхідними для виконання подібних робіт навичками, вміннями та обладнанням.

Основні методи визначення місця пошкодження

 1. Дистанційні. До них відносяться методи: імпульсно-дугового, імпульсний (рефлектометрия), мостовий, метод коливального розряду.
 2. Топографічні. До них належать 2 методу – акустичний та індукційний.

В основному кожен з методів використовується окремо, але для більш точного виявлення дефектів і порушень цілісності кабельних ліній, а також при серйозних поломках застосовуються 2 і більше методів одночасно.

Для того щоб провести пошук пошкодження кабелю, буде потрібна допомога фахівців.

Хто може визначити місця пошкодження кабелю

Монтаж, а також пошук місця пошкодження кабелю виконується співробітниками електротехнічної лабораторії. Саме вони є досвідченими фахівцями, в арсеналі яких є потрібна техніка, необхідна для виконання подібної роботи.

Фахівці пропонують:

 • визначення місця пошкодження кабелю з максимальною точністю (буде визначено ділянку, де і стався збій);
 • фахівці можуть визначити тип поломки, що дозволить швидко її усунути;
 • можливе проведення силами електролабораторії відновлювальних робіт, з подальшою перевіркою працездатності кабелю.

Варто зазначити, що пошкодження кабельних ліній ремонтується лише тими компаніями, які отримали дозвіл на надання таких послуг, а також тими компаніями, чиї фахівці пройшли атестацію. В інших випадках якість надаваних послуг може бути сумнівним, що підтверджують проведення робіт документи не будуть прийматися в державних інстанціях.

Після проведення ремонтних робіт, проведення випробувань, співробітники лабораторій надають замовнику докладний звіт про виконані заходи та з описом поломок. Крім того, в процесі випробувань перевіряється працездатність кабелю і видається висновок про можливість експлуатувати його далі.

Якщо компанія, що проводила такі випробування, що не має дозволу від контролюючих органів, то ті, у свою чергу можуть змусити власника лінії проводити перевірку знову. Тому до вибору виконавця варто підходити обережно і уважно, слід упевнитися в тому, що виконавець має право виконувати такі роботи.

«Аванті-електро» пропонує професійні послуги

Фахівці компанії «Аванті-електро» допоможуть швидко визначити місця пошкоджень кабельних ліній, проведуть діагностику та відновлювальні роботи лінії.

Наші працівники зможуть оперативно виїхати на об'єкт замовника, виконати всі необхідні роботи, причому не тільки в короткі терміни, але і за прийнятною вартістю.
Наші співробітники володіють, як усіма потрібними для роботи навичками, так і знаннями, досвідом, пройшли атестацію, а сама компанія має дозвіл на виконання ремонтних, діагностичних, випробувальних робіт з силовими кабелями.

Інформація для замовлення

 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner