Кошик
1 відгук
Электролаборатория в Запорожье ООО"Аванти-электро"
+380 (61) 220-82-28
+380 (67) 718-05-83
+380 (93) 440-58-03

Випробування кабельних муфт і проводів

  • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (61) 220-82-28
  • +380 (67) 718-05-83
  • +380 (93) 440-58-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Випробування кабельних муфт і проводів
Випробування кабельних муфт і проводівПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (61) 220-82-28
  • +380 (67) 718-05-83
  • +380 (93) 440-58-03

Опис

Випробування кабельних муфт

кабельні муфти Сьогодні існує величезна кількість різноманітних кабелів. Всі вони відрізняються за гранично допустимим навантаженням, за кількістю контактів, за типом ізоляції. Відповідно, деякі можуть застосовуватися в житловому секторі, інші ідеальні для промислового середовища. Відмінності можуть полягати й у призначенні – бувають кабелі високовольтні, найчастіше використовуються на підприємствах з потужним обладнанням, а бувають кабелю низьковольтні, до їх приклад, можна віднести телефонні кабелі. У будь-якому випадку, для зручного підключення окремих ділянок кабелю використовуються з'єднувальні муфти.

Як правильно підключати кабелі і муфти

Будь-яку спеціалізовану роботу повинен виконувати професіонал. Якщо прокладку кабелю або підключення проводів в муфті довірити дилетанту, не факт, що все буде працювати, як планувалося, в більшості випадків, робота підключеного таким чином кабелю взагалі неможлива.

Але навіть тоді, коли кабель з'єднував досвідчений фахівець, завжди має місце бути випадковість, а це часткова втрата функціональності кабелю, можливість його роботи в цілому, підвищення пожежонебезпечної ситуації, або цілісності кабелю і можливість його подальшої експлуатації.

Незалежно від того, ким підключалися кабелю або муфти, обов'язково варто провести детальну перевірку.

Послуги випробування кабельних муфт

послуги випробування кабельних муфт

Випробування кабельних муфт або кабелів можуть проводити співробітники спеціалізованих електротехнічних лабораторій.

Головними перевагами від звернення до них слід назвати:

  • Можливість провести перевірку і виявити будь-які наявні проблеми, недоліки, помилки монтажу;
  • Фахівці електролабораторії можуть самостійно виправити наявні проблеми;
  • По завершенню тестів і випробувань, замовник може отримати детальний звіт по виконаній роботі з детальним описом наявних проблем, варіантами по їх вирішенню.

Проводити перевірку слід не тільки з'єднувальних муфт, випробування кабельного проводу також необхідні. На цьому етапі можна виявити проблеми, що виникли внаслідок неправильного монтажу або укладання кабелю, проблеми в ізоляції.

Кого варто звертатися за подібними послугами

Подібні послуги будуть актуальними як у житловому секторі, так і в промисловому. У разі якщо електрична система була створена з нуля, перевірка її функціональності, безпеки, здатності витримати як номінальну, так і підвищене навантаження, буде буденною справою для фахівців. Можлива і періодична перевірка функціонуючих систем і мереж. У разі продажу або купівлі нерухомості, у якій наявна електрична кабельна розв'язка, співробітники лабораторії зможуть оцінити її якість і показати в звіті реальний стан. Подібну послугу можемо запропонувати ми – компанія "Авантиэлектро". Наші фахівці зможуть провести перевірку по доступним, низькими цінами, а виконати свою роботу вони пропонують в рекордно короткі терміни, причому навіть у разі, якщо великий фронт робіт.

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner