Кошик
1 відгук
Электролаборатория в Запорожье ООО"Аванти-электро"
+380 (61) 220-82-28
+380 (67) 718-05-83
+380 (93) 440-58-03

Послуги з проведення випробувань силових кабелів

  • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (61) 220-82-28
  • +380 (67) 718-05-83
  • +380 (93) 440-58-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Послуги з проведення випробувань силових кабелів
Послуги з проведення випробувань силових кабелівПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (61) 220-82-28
  • +380 (67) 718-05-83
  • +380 (93) 440-58-03

Опис

Випробування кабелю

Сучасні електричні системи і мережі вимагають регулярних перевірок, щоб упевнитися в їх працездатності, можливості справлятися з номінальними навантаженнями, або працювати в граничному режимі.

Один з найважливіших моментів таких перевірок – це випробування силових кабелів. Від їх працездатності та відповідності нормам, буде залежати справна робота пристроїв і установок підприємства.

Хто проводить такі випробування

Якщо перевірку звичайної проводки може здійснити звичайний електрик, то випробування кабелю 10 кв є долею спеціаліста.

Причин для цього багато:

  • випробування проводяться спеціально підготовленими людьми, які повинні володіти не тільки потрібними знаннями, але і досвідом;
  • вимірювання характеристик кабелю здійснюються за допомогою спеціального обладнання, якого у звичайного електрика бути не може;
  • нарешті, саме такі фахівці в ході перевірки можуть виявити поломку, дати рекомендації по її усуненню, або виправити поломку самостійно.

Випробування силового кабелю 10 кв є важливим завданням – до того ж, проведення такої перевірки вимагають і державні органи. Якщо кабель не буде відповідати нормам безпечної експлуатації, то підприємство може бути закрито.

Що пропонується фахівцями

випробування кабелю 10 квФахівці можуть провести перевірку і випробування кабелю 6кв, 10кв, або інших типів, розрахованих на іншу потужність.

Співробітники таких компаній здатні не тільки визначити тип несправності, але й ідентифікувати ділянку, на якому і відбулася поломка, будь це коротке замикання, пошкодження ізоляції, або банальний обрив.

У більшості випадків, компанії, що здійснюють перевірку кабелів, можуть запропонувати і ряд інших послуг. Зокрема, при виявленні несправності, можуть її усунути (в цей процес включаються земельні або демонтажні роботи, з метою отримання доступу до кабелю, безпосередній ремонт, подальше проведення перевірки для встановлення ефективності ремонту і працездатності самого кабелю).

Крім того, спеціально для державних контролюючих органів, компанії, що займаються перевіркою кабелів, можуть пред'явити замовнику докладний звіт про проведені випробування, який і буде доказом функціональності та придатності кабелю до подальшої експлуатації. Подібні перевірки контролюючі органи вимагають проводити в момент запуску електричної системи і в подальшому, з певною періодичністю, встановленою чинним законодавством.

"Аванті-електро" надає послуги випробування кабелю

Випробування кабелів, пошук несправностей і їх усунення можуть виконати співробітники нашої компанії. У нас можливий оперативний виїзд фахівців на об'єкт замовника, проведення випробувань кабелів будь-якого типу та потужності, усунення несправностей у них.
 

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner