Кошик
1 відгук
Электролаборатория в Запорожье ООО"Аванти-электро"
+380 (61) 220-82-28
+380 (67) 718-05-83
+380 (93) 440-58-03

Перевірка блискавкозахисту будівель і споруд

  • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (61) 220-82-28
  • +380 (67) 718-05-83
  • +380 (93) 440-58-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перевірка блискавкозахисту будівель і споруд
Перевірка блискавкозахисту будівель і спорудПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (61) 220-82-28
  • +380 (67) 718-05-83
  • +380 (93) 440-58-03

Опис

Перевірка блискавкозахисту будівель і споруд

Здійснення та контроль професійної блискавкозахисту відноситься до складним технічним завданням, які обов'язкові для будь-якого об'єкта. Технологія правильної блискавкозахисту відповідає міжнародним стандартам і DIN VDE.

Система блискавкозахисту в обов'язковому порядку піддається періодичному обстеженню. Виконується це в зв'язку з тим, що стрижневі громовідводи і молниезащитные троси знаходяться постійно і тривалий час під впливом факторів впливу з боку несприятливих погодних умов.

Перевірка виявляє ступінь її надійності з метою підвищення безпечного стану об'єктів нерухомості і людей, що знаходяться в вірогідною близькості. Важливо проводити перевірку в зв'язку з початком грозового періоду. Компанія "Аванті-Електро" виконає весь обсяг робіт, наданий замовником точно і в строк.

Обов'язкові пункти перевірки блискавкозахисту

В систему заходів з перевірки блискавкозахисту входять наступні дії:

1. Візуальний огляд цілісності всіх елементів системи на наявність якісного стану контактних з'єднань та відсутність корозії;

2. Контроль зв'язку між блискавковідводом і заземленням;

3. Замірювання перехідного опору в місцях болтового з'єднання системи грозоотведения;

4. Перевірка зварних з'єднань заземлення на механічну міцність і завмер якості ізоляції;

5. Все, що окремо стоять, громовідводи перевіряються на опір, його рівень не повинен перевищувати значення опору при приймально-здавальних випробуваннях більш ніж у 5 разів;

6. Проводять замір опору заземлювачів з використанням 3-х і 4-полюсосной схеми перевірки, дія проводиться з метою повного виключення помилки;

Розподіл напруги імпульсу при блискавки

Під час перевірки проводиться визначення зони розтікання струму блискавки. Знаходиться межа дії напруги імпульсу при ударах блискавки в громовідводи і протікання струмів через ОПН. Дія проводиться з метою визначення імпульсних перешкод при ударах блискавки, пов'язані з підняттям потенціалу заземлюючого пристрою.

Для знаходження ймовірного зворотного перекриття кабельної ізоляції у вторинних ланцюгах вимірюють область розосередження потенціалів землі. Виробляють імітацію удару блискавки в сталевий штир блискавкоприймача. Для імітації використовується генератор імпульсних струмів. Проводиться вимір потенціалів поруч із кабельними каналами та кабельними лотками в точках видалення від місця приєднання заземлення генератора. Імітується удар блискавки в будинок. Отримані результати при двох різних імпульсів струму з різними фронтами імпульсів перераховують по відношенню до струму блискавки. За результатами перевірки тривалість імітованих імпульсів не повинна відрізнятися від нормованих показників струмових імпульсів струму, зазначених у нормативних документах більш, ніж на 10%. При негативному результаті проводять екстраполяцію результатів вимірів при різних показниках струмових імпульсів.

Роботи проводяться тільки в суху погоду, якщо випробування проводяться в зимовий час, грунт повинен добре промерзнути, так вдасться уникнути сильних розбіжностей в показниках і помилок.

Після закінчення перевірки оформляється протокол випробувань, заповнюється акт перевірки, результат заноситься в паспорт і журнал перевірки блискавкозахисту.

 

 

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner