Кошик
1 відгук
Электролаборатория в Запорожье ООО"Аванти-электро"
+380 (61) 220-82-28
+380 (67) 718-05-83
+380 (93) 440-58-03

Перевірка і випробування ЗІЗ (засобів індивідуального захисту) для електроустановок

 • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (61) 220-82-28
 • +380 (67) 718-05-83
 • +380 (93) 440-58-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перевірка і випробування ЗІЗ (засобів індивідуального захисту) для електроустановок
Перевірка і випробування ЗІЗ (засобів індивідуального захисту) для електроустановокПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (61) 220-82-28
 • +380 (67) 718-05-83
 • +380 (93) 440-58-03

Опис

Випробування засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) використовуються в електроустановках

випробування засобів захисту, використовуваних в електроустановках

Про необхідність користування індивідуальними засобами захисту (ЗІЗ) при роботі з електроустановками говорити не потрібно, так само, як і про значення своєчасної перевірки і випробувань.

Існують засоби, що захищають від електричного струму, електричних полів, а також персональні засоби захисту. Норми їх використання закріплені в державних стандартах, міжгалузевих нормативних документах та внутрішніх документах підприємства.

Засоби захисту, що застосовуються при роботі з електроустановками

Електрозахисні засоби включають в себе ізолюючі штанги, спеціальні кліщі, сигналізатори і всілякі пристрої для безпечної роботи при вимірах і проведенні випробувань, покажчики напруги, діелектричні боти, килимки, підставки, калоші і рукавиці, різні захисні щити, ізолюючий ручний інструмент, накладки, плакати, сходи і т. д.

При захисту від електричних полів з високою напругою використовуються екрануючі комплекти, одні для робіт по лінії електропередач, інші на землі. Також існують екрануючі переносні пристрої.

Кожен працівник повинен бути забезпечений засобами індивідуального захисту, а саме захисною каскою, окулярами, захисним щитком, протигазом або респіратором, рукавицями, страхувальним канатом, запобіжним поясом і індивідуальними комплектами, що захищають від електричної дуги. Випробування засобів індивідуального захисту проводять для запобіжних монтерських поясів, страхувальних канатів, а також для протигазів. Строки випробування ЗІЗ для поясів, канатів та протигазів при їх експлуатації встановлюються раз на півроку. Для протигазів випробування ЗІЗ здійснюються виключно на спеціалізованих підприємствах, таких як Стандарт Сервіс.

Проведення випробування напругою

Випробування ЗІЗ, загалом, передбачає пропускання випробувального напруги протягом деякого нормованого часу. До електричних випробувань проводиться, природно, загальна перевірка ЗІЗ, яка включає зовнішній огляд виробів, виявлення пошкоджень, розпізнавання маркування виробника, перевірка комплектності, цілісності ізоляційних поверхонь. Якщо були виявлені невідповідності, засоби захисту вилучаються з експлуатації, спрямовуються на ремонт, або замінюються новими.

Основні нюанси при проведенні перевірки ЗІЗ:

 • прикладання напруги проводиться до частини засобу захисту, що здійснює ізоляцію;
 • лінійне напруга використовується для електроустановок від 1 до 35 кВ;
 • фазна напруга застосовується при перевірці електроустановок 110 кВ;
 • час випробування для еластичних матеріалів та порцеляни, у середньому, складає 1 хвилину, для шаруватих діелектриків – 5 хв;
 • наявність пробою, розряду або перекриття по поверхні визначається після відключення струму візуально або за показаннями вимірювальних приладів;
 • тверді матеріали після перевірки слід обмацати на предмет нагрівання ізоляції.

Інформація для замовлення

 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner