Кошик
1 відгук
Электролаборатория в Запорожье ООО"Аванти-электро"
+380 (61) 220-82-28
+380 (67) 718-05-83
+380 (93) 440-58-03

Високовольтні випробування розподільної трансформаторної підстанції (РТП)

 • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (61) 220-82-28
 • +380 (67) 718-05-83
 • +380 (93) 440-58-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Високовольтні випробування розподільної трансформаторної підстанції (РТП)
Високовольтні випробування розподільної трансформаторної підстанції (РТП)Послуга
Ціну уточнюйте
+380 (61) 220-82-28
 • +380 (67) 718-05-83
 • +380 (93) 440-58-03

Опис

Випробування РТП

Високовольтні випробування РТП – ознака стабільної і безвідмовної роботи споживача

Розподільна трансформаторна підстанція (РТП) – універсальна електроустановка, є надійним засобом розподілу електричної енергії між споживачами.
Для зменшення ризику виникнення аварійних ситуацій різного характеру, а особливо внаслідок зношення обладнання і неправильної експлуатації РТП піддається періодичним перевіркам і високовольтним випробуванням.

Відкритий розподільний пристрій трансформаторної підстанції

Рис. №1. Відкритий розподільний пристрій трансформаторної підстанції

Випробування РТП виробляються згідно визначеної програми організаційно-технічних заходів щодо запобігання появи аварійної ситуації. Надійне електропостачання споживачів електроенергії полягає у перевірці пристроїв секціонування АВР, перевірки токоограничивающих пристроїв та інших випробувальних заходів.

Порядок проведення високовольтних випробувань та перевірок пристроїв розподільних трансформаторних підстанцій

Випробування РТП виконуються згідно типового переліку із зазначенням обсягу, способів перевірки і випробувань обладнання. Методика проведення электроиспытаний, складена з урахуванням специфіки електроустановки виключає виникнення помилок і передбачає отримання точних і достовірних відомостей.

У перелік проведення випробувань і перевірок обладнання розподільчої підстанції входять наступні заходи:

Перевірка розподільного пристрою

Рис. №2. Перевірка розподільного пристрою нижчої напруги сучасної розподільної трансформаторної підстанції
 1. Огляд електрообладнання з перевіркою блокувань, стану контактних з'єднань головних і допоміжних ланцюгів, їх чистоти, ступеня затягування, відсутності видимих слідів перегріву;
 2. Вимірювання загальної навантаження на вводах і на відхідних фідерах, вона повинна відповідати номіналу в сумі загальне навантаження не повинна бути більше 80% від номінального навантаження трансформатора, це важливо для того, щоб при аварійному секционировании (спрацьовування АВР) сумарна навантаження одного трансформатора не перевищила величину струму, на яку він розрахований;
 3. Вимірювання струмів короткого замикання є чи не найголовнішою умовою забезпечення безаварійної роботи трансформаторної підстанції та забезпечення безаварійного електропостачання об'єктів. Їх величина не повинна перевищувати значення відключаючої здатності вимикачів і допустимі величини по термічній і електродинамічної стійкості електрообладнання електричних підстанцій.
 4. Перевірка наявності напруги на шинах напруги 0,4 кВ, перевірка опору ланцюга «фаза-нуль», перевірка відсутності перекосу по фазах, рівномірний розподіл навантаження обслуговуючим персоналом;
 5. З допомогою імітації аварійної ситуації перевіряються параметри і якість релейного захисту: швидкодія, селективність, вибірковість, чутливість;
 6. Перевірка регулювання включення втичних контактних ножів, роз'ємів, надійність контактних з'єднань;
 7. Вимірювання опору ізоляції;
 8. Високовольтні випробування силових трансформаторів, високовольтного устаткування розподільних пристроїв та іншого електрообладнання.

 

Фахівці компанії "Аванти_электро" після виконання дій з випробувань електрообладнання заповнюють протокол випробувань, акти перевірок та вимірювань, готують технічний звіт, подають рекомендації по усуненню недоліків і дефектів і щодо подальшої експлуатації розподільної трансформаторної підстанції (РТП).

Інформація для замовлення

 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner