Кошик
1 відгук
Электролаборатория в Запорожье ООО"Аванти-электро"
+380 (61) 220-82-28
+380 (67) 718-05-83
+380 (93) 440-58-03

Випробування повітряних ліній електропередач (ЛЕП) з різною номінальною напругою

 • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (61) 220-82-28
 • +380 (67) 718-05-83
 • +380 (93) 440-58-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Випробування повітряних ліній електропередач (ЛЕП) з різною номінальною напругою
Випробування повітряних ліній електропередач (ЛЕП) з різною номінальною напругоюПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (61) 220-82-28
 • +380 (67) 718-05-83
 • +380 (93) 440-58-03

Опис

Випробування повітряних ліній (ЛЕП) з різними номінальними напругами

випробування повітряних ліній електропередачПовітряні лінії електропередач являють собою пристрій для розподілу і передачі електричного струму по проводах. Дані споруди можна зустріти на вулиці, прикметні вони значною висотою і зроблені з арматури, яка тримається між собою за допомогою кронштейнів. Повітряні лінії діляться на 2 типу: лінії постійного струму і лінії змінного струму.

Основні елементи повітряних ліній для випробувань

До складу спорудження повітряних ліній включені такі елементи:

 • арматура і проводи (мінімум 3 проводу на повітряній лінії змінного струму і не менше 2 проводів на повітряній лінії постійного струму);
 • розрядники і опори, які ставляться в грунт і бувають анкерними, проміжними, кутовими і кінцевими;
 • траверси і ізолятори, які кріпляться до арматури;
 • заземлюючий кабель.

До особливостей будови повітряних ліній варто віднести те, що дроти між опорами ніколи не розташовують внатяжку, їх залишають провисшими. Дуга провисання повинна в свою чергу забезпечувати безпеку від можливості контакту з іншими об'єктами і проводами інших мереж. Встановлюються повітряні лінії згідно сучасним методом «під натягом», при якому дроти не торкаються землі. У ході експлуатації повітряних ліній досить багато уваги приділяється оглядів, перевірок, з регулярністю проводять випробування повітряної лінії.

Технічні заходи з обслуговування повітряних ліній

Всі перевірки здійснюються при монтажі повітряних ліній, потім повторюються в період капітального ремонту, а також між ремонтами:

 • перевірка правильності установки опор. Перевірка на дефекти опор, тріщини, корозії, загнивання дерев'яних опор;
 • випробування з'єднання проводів. Перевірка стану проводів, завмер відстані між проводами, завмер дуги провисання;
 • перевірка ізоляційних елементів. Вимірювання напруги електрики, яке припадає на ізолятор за допомогою ізолювальної штанги;
 • замір опору заземлення. Дане випробування проводиться з урахуванням коефіцієнтів, які відповідають за погодні умови і вологість грунту;
 • перевірка захисту лінії електропередачі. Перевіряються електричні лінії до 1000В.

Обсяг перевірок і випробувань повітряних ліній

У міжремонтний період проводиться періодична перевірка габаритів, відстань від торосів до землі і між проводами і їх регулювання в разі відхилення від нормативних значень. Фактична величина відстаней між проводами повинна відрізнятися від проектних значень не більше ніж на 5%, а розрегулювання тросів на 10%.

Крім цього проводяться наступні роботи:

 1. Контроль надійності з'єднань проводів і цілісність ізоляторів. Порцелянові ізолятори візуально перевіряються з періодичністю у 6 років. При контролі проводів звертається увага на відсутність обривів жив, при їх виявленні повинні виконуватися ремонтні роботи.
 2. Перевірка тяжения у відтяжках і стан опор.
 3. Вимірювання величини опору ізоляції тросів, опор, повторних заземлень. Контроль глибини закладення заземлюючих пристроїв.
 4. Перевірка захисту ЛЕП до 1000 В.

Вимірювання опорів заземлення і заземлювачів опор проводиться в період їх максимальних значень – влітку. У разі проведення цих випробувань в інші періоди, коли на величину опір чинить значний вплив мокрий або промерзлий грунт результати вимірювань коригуються з урахуванням поправочних коефіцієнтів.

У свою чергу, випробування повітряних ліній електропередач містять певні норми відповідно до правил планово-попереджувального ремонту. Для проведення випробувань використовується спеціалізоване обладнання: мегаомметр, вимірювальна штанга, інфрачервоні електронні прилади. Огляди проводяться не рідше одного разу в рік, також вибірково перевіряються окремі елементи повітряних ліній. Більшість випробувань повітряних ліній проводяться під напругою електричної мережі, що доводить той факт, що до перевірки допускаються лише знають майстра з високим рівнем допуску з електробезпеки.

Компанія «Аванті-Електро» є ідеальним поєднанням наявності всіх необхідних видів обладнання та фахівців своєї справи. Зробіть заявку на випробування обладнання у нас, і ви залишитеся задоволені термінами і якістю обслуговування.

Інформація для замовлення

 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner