Кошик
1 відгук
Электролаборатория в Запорожье ООО"Аванти-электро"
+380 (61) 220-82-28
+380 (67) 718-05-83
+380 (93) 440-58-03

Перевірка ланцюга між заземлювачами й елементами заземлюють

 • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (61) 220-82-28
 • +380 (67) 718-05-83
 • +380 (93) 440-58-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перевірка ланцюга між заземлювачами й елементами заземлюють
Перевірка ланцюга між заземлювачами й елементами заземлюютьПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (61) 220-82-28
 • +380 (67) 718-05-83
 • +380 (93) 440-58-03

Опис

Перевірка ланцюга між заземлювачами й елементами заземлюють

перевірка заземленняПеревірка електричних мереж та обладнання включає в себе не тільки перевірку їх працездатність, придатність до подальшої експлуатації, пошук помилок і проблем, випробування на підвищеній і зниженій потужності.

Перевірка і випробування сучасних електричних мереж і обладнання повинні включати в себе ще й відповідність об'єктів, що перевіряються стандартам безпеки. Інакше працювати, або навіть знаходитися поряд з електричними мережами та установками буде небезпечно для життя і здоров'я людини.

Безперервність і цілісність ланцюга перевіряється шляхом вимірювання наявності ланцюга між занулителями і елементами, схильними до заземлення. Бездоганність сполук контролюється вимірами перехідних опорів між заземленою установкою і її деталями.

Показник опору в замкнутій струмоведучої ланцюга, згідно ПТЭЭП, не може досягати показника 0,05 Ома.

Навіщо потрібна перевірка справності ланцюга заземлення

Для оцінки безпеки мереж і обладнання необхідна перевірка ланцюга між заземлювачами і заземлюють елементами. Подібна процедура може проводитися силами суто фахівців – саме з їх допомогою можна:
 • виявити проблеми в електромережі і обладнання, у зв'язку з якими життя або здоров'я працівників знаходиться в небезпеці;
 • встановити причини несправності;
 • усунути проблеми, які можуть стати причиною штрафу при перевірці об'єкта співробітника державних контролюючих органів.
Перевірка ланцюга заземлення необхідна для будь-яких існуючих мереж і обладнання. Незалежно від їх типу і призначення, потужності, на них має бути заземлення, яке стане гарантом безпеки для людей, які працюють з даним устаткуванням, що обслуговують його.
 
Перевірка справності ланцюга заземлення дозволить визначити, чи безпечна мережа для експлуатації, або в ній присутній дефект, який загрожує ураженням струмом для обслуговуючого персоналу.
 
Перевірка дозволить не тільки зафіксувати проблему, помилку, але виправити її, провести повторні випробування, щоб переконатися, що несправність і проблема, з нею пов'язана, зникли.
Головне завдання перевірки між заземлювачами і заземлюють елементами - виявлення відривів і неякісно змонтованих контактів проводки між заземлювачами та обладнанням, занулюючих дротом і заземлювачем.

Проводяться заміри опору між контуром заземлення і:
 • корпусами електричних двигунів, будь-якого іншого електроустаткування;
 • приводами пристроїв;
 • каркасами распредщитов, шаф, стаціонарних електропечей, і т. д.;
 • металевими конструкціями з встановленим на них електрообладнанням.
 • Наявність ланцюга при зварних з'єднаннях виконується візуально і простукуванням зварних вузлів невеликим молотком.

Вищеописані маніпуляції проводяться мінімум 3 рази в рік, для кранів – суворо 1 рази в рік, і додатково при будь-якому переміщенні електрообладнання. Перевірка справності ланцюга заземлення обов'язково виконується після проведення ремонтних робіт з заземлювачами.

Опір може бути визначено і розрахунковим шляхом. При цьому отриманий в ході вимірів показник не може перевищувати розрахунковий більше ніж в 1,2 рази.

Необхідно:

Потрібно стежити за тим, щоб під час вимірювань проведених електровимірювальної лабораторії не було перешкод сторонніх магнітних полів.

Заміри опору провідників виконують кліщами марки СМР-400. Переріз провідників контролюють штангенциркулем. Показники опору контактів мережі занулення заміряють, використовуючи мікрометр марки МКИ-600.

"Аванті-Електро" надає послуги перевірки ланцюга заземлення

Надання подібної послуги можливе лише фахівцями, що пройшли навчання, і підтвердили свою кваліфікацію на державної атестації. Крім того, сама компанія, що пропонує послугу перевірки ланцюга заземлення, повинен бути не тільки зареєстрованою, але ще й мати дозвіл на проведення подібних робіт.

Якщо потрібна така перевірка, і ведеться пошук спеціалістів – Ви можете звернутися в компанію «Аванті-Електро». Саме наші фахівці зможуть запропонувати потенційному замовнику якісне та швидке проведення перевірки та всіх заходів, з нею пов'язаних. По закінченні перевірки замовникові буде наданий детальний звіт з відображенням реального стану мережі та її показників.

Перевагою звернення до нас є наявність у фахівців, які проводять перевірку, якісного, сучасного вимірювального устаткування, здатного видавати максимально точні результати і свідчення.

Фахівці можуть оперативно прибути на об'єкт і приступити до безпосередньої роботи, яка буде завершена в короткі терміни, але незмінно – буде виконана якісно. При цьому ми пропонуємо ще і низькі розцінки на весь широкий перелік пропонованих послуг.

Інформація для замовлення

 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner