Кошик
1 відгук
Электролаборатория в Запорожье ООО"Аванти-электро"
+380 (61) 220-82-28
+380 (67) 718-05-83
+380 (93) 440-58-03

Високовольтна електролабораторія

Високовольтна лабораторія

Високовольтна лабораторіяВисоковольтна лабораторія служить для проведення випробувань різного устаткування, силових агрегатів, електричних кабелів та ліній електропередач, електрообладнання підстанцій, пошуку та перевірки кабелів на пошкодження.

Високовольтне електрообладнання – це ядро енергетичної системи, що забезпечує генерацію та передачу електроенергії кінцевому споживачеві. Як і будь електрообладнання, високовольтні агрегати зношуються і можуть виходити з ладу, тому вимагають періодичної перевірки і випробування.

Послуги високовольтної лабораторії допоможуть не тільки провести вимірювання і випробування, але і дозволять виявити слабкі місця, спрогнозувати енерговтрати, перевірити відповідність електричних пристроїв сертифікаційним параметрами, грамотно розподілити навантаження та забезпечити безперебійну подачу електроенергії.

Виконувати роботи на високовольтній електролабораторії мають право тільки кваліфіковані фахівці, які мають великий досвід проведення високовольтних випробувань та вимірювань. Співробітники «Аванті-Електро» володіють всіма цими навичками і мають за плечима величезний досвід перевірочних робіт, обслуговування і монтажу високовольтного обладнання.

Основні види робіт, що проводяться високовольтної лабораторії:

 1. Випробування КРУ і КРУН 
 2. Перевірка та випробування електроінструменту
 3. Випробування БКТП і БКРТП
 4. Випробування повітряних ліній (ЛЕП)
 5. Випробування високовольтних вимикачів
 6. Випробування високовольтних кабелів
 7. Випробування високовольтних комутаційних апаратів
 8. Випробування КТП
 9. Випробування РТП
 10. Перевірка і випробування ЗІЗ (засобів індивідуального захисту)
 11. Випробування силових трансформаторів
 12. Випробування трансформаторних підстанцій
 13. Перевірка блискавкозахисту будівель і споруд
 14. Перевірка релейного захисту (РЗА)

За результатами проведених робіт інженери високовольтної електролабораторії «Аванті-Електро» оформляють офіційні протоколи (акти, тех. звіти) для пред'явлення їх в контролюючі органи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner