Кошик
1 відгук
Электролаборатория в Запорожье ООО"Аванти-электро"
+380 (61) 220-82-28
+380 (67) 718-05-83
+380 (93) 440-58-03

Електровимірювання

Електровимірювальні роботи

послуги електровимірюваньЕлектровимірювальні роботи, насамперед, потрібні для забезпечення безпеки людини і можливості нормальної роботи електричних мереж і різного роду електрообладнання.

Електровимірювання – це комплекс робіт, який проводиться фахівцями лабораторії по електровимірювання < / p > для визначення ступеня безпеки електрообладнання і електромереж.

Звичайно, безпека, перш за все, залежить від самої людини, але буває необхідність періодичного контролю і перевірки обладнання, щоб вчасно виявити несправність і своєчасно провести ремонтні роботи. Погодьтеся, що ідеально працює електромережу або електрообладнання буде мати дуже високий показник безпеки.

Електровимірювальні роботи проводяться для дотримання норм не тільки з електробезпеки, але перевіряється також пожежна безпека, здійснюється контроль технічного стану. Всі електровимірювання слід проводити з певною періодичністю, яка прописується в нормативних документах – ПУЕ та ПТЕ ЕП.


Основні види електровимірювань:

 1. Вимірювання кола між заземленими установками

 2. Перевірка і вимірювання опору ізоляції

 3. Вимірювання опору контуру заземлення

 4. Вимірювання опору петлі фаза нуль

 5. Перевірка заземлення між провідниками елементами і заземлювачами

 

Види електровимірювань

Основні види вимірювань за метою їх проведення:

види електровимірювань

1. Приймально здавальні електровимірювання
2. Контрольні електровимірювання
3. Звіряльні електровимірювання
4. Експлуатаційні електровимірювання
5. Переодичні електровимірювання

Під час проведення приймально-здавальних вимірювань здійснюються перевірки таких елементів низьковольтної електроустановки:

 • опору ізоляції кабелів;
 • металлосвязи;
 • ланцюга "фаза-нуль" з параметрами апаратів захисту;
 • автоматичних вимикачів і диференціальних автоматів;
 • пристроїв захисного відключення (УЗО);
 • опір заземлювачів і заземлюючих пристроїв (за наявності);
 • блискавкозахисту (при наявності);
 • автоматичного введення резерву (АВР) (при наявності).

Періодичність електровимірювань

Профілактичні (міжремонтні) вимірювання електричних параметрів слід проводити з певною періодичністю. Будь-яке обладнання має властивість зношуватися, старіти і згодом воно перестає повноцінно виконувати свої функції, тому періодичність вимірювань очевидна.

Періодичність електровимірювальних робіт регулюється вимогами і рекомендаціями ПТЭЭП, ГОСТ, інструкціями виробників та іншими документами.

На предприятиях за проведение измерения электрических параметров и проверку отвечает главный энергетик, в коммерческих структурах и государственных организациях этими вопросами должно заниматься начальство или специально выделенный человек. Чаще всего, такие организации прибегают к помощи частных компаний и специалистов, которые имеют возможность и разрешения на проведение основных видов измерений. Именно такой компанией является «Аванти-Электро».


«Аванті-Електро» – завжди якісні і точні електровимірювання

Ми завжди раді, якщо Замовник здатний самостійно впоратися з вимірами електричних параметрів, здатний усунути недоліки і провести тех. обслуговування, але якщо немає кваліфікованого персоналу або недостатньо навичок, то «Аванті-Електро» завжди готова прийти на допомогу.

Відділ електролабораторії компанії «Аванті-Електро» пропонує послуги з проведення наступних видів електровимірювань

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner